SEBEOBRANA

Zabýváme se sebeobranou a sebeochranou pro širokou veřejnost, ženy, zaměstnance úřadů, ale i pro hluchoněmé a seniory. Učíme jak „reálnou“ sebeobranu, tak šetrnou profesní sebeobranu. Věnujeme se rovněž výcviku ozbrojených bezpečnostních sborů a složek. Již několik let učíme v projektu Městské policie Třebíč úředníky a zaměstnance městského úřadu šetrnou sebeobranu.

Nácvik obrany musí být jednoduchý, ale efektivní. Moje zkušenosti vychází z více jak 30-ti leté praxe nácviku bojových umění a 23 let praxe u policie.

Sebeobranu vyučujeme v rámci jednotlivých kurzů, pro skupinky od 2 osob. Kurzy připravujeme pro naše klienty tzv. na míru, dle jejich požadavků. Programy jsou nastaveny pro 3 lekce, 10 lekcí a déle trvající.

Základní kurz 10 lekcích obsahuje: orientaci v právní problematice sebeobrany a zákonné opoře, vysvětlení a vyzkoušení obranných prostředků (spreje, tasery, kubotany atd), základní principy sebeochrany, taktiku obrany a teoretická východiska, základní údery a kopy určené k sebeobraně, vyprošťovací techniky, strhy, porazy, techniky šetrné sebeobrany, obranu na zemi. Více informací naleznete ZDE.

V téměř každém školním roce otevíráme kurz v našem dojo. O kurzu v roce 2021 Vás budeme informovat již brzy.