Aikido klub Třebíč

harmonie - energie - cesta

Úvodní stránka

Aikido klub Třebíč je občanské sdružení, které cvičí pod záštitou České federace aikido a Domu dětí a mládeže Hrádek v Třebíči. Věnujeme se šíření aikido a sebeobrany mezi širokou veřejnost, učíme děti, mládež i dospělé. Děláme ukázky aikido,  jednorázové programy pro děti, například i v rámci projektů prevence kriminality a volnočasových aktivit města Třebíče. Pořádáme víkendové sportovní akce pro dospělé i děti a spolupracujeme s ostatními neziskovými organizacemi. 


Již od roku 2005 fungujeme jako občanské sdružení (od 2012 jako Spolek) a věnujeme se šíření aikido mezi širokou veřejnost. Učíme děti, mládež i dospělé převážně aikidó, ale také sebeobranu. Děláme nejenom ukázky aikido, krátkodobé, dlouhodobé i jednorázové programy pro děti a dospělé (například i v rámci projektů prevence kriminality města Třebíče), ale také spolupracujeme s ostatními neziskovými organizacemi a školskými zařízeními a to nejenom na okrese Třebíč.

Máš-li zájem o toto bojové umění a hledáš-li nejenom dobrou partu lidí, ale i smysluplné využití volného času, neváhej a přijď.

Jak začít?

Dospělí: Začít se dá celý rok, přijď na trénink a sebou si vezmi přezůvky, tepláky a tričko na cviččení nebo kimono.

Děti:  Nábor je vždy pouze v září, ojediněle v říjnu a lednu po dohodě s vedoucím.

Pište či volejte: Renda 604143627, aikidotrebic (zavinac)gmail.com

Přihláška do oddílu

Novinky

Nový rozvrh hodin AIKI-DOJO -Přihlášky na nový školní rok

Nový rozvrh AIKI-DOJO platný od září 2019

Číst dál...

Zprávy z oddílu - Předčasné prázdniny

Dne 31.5.2019 jsme ukončili činnost v bývalém areálu Redgym na adrese Třebíč, Račerovická ulice. Dětské oddíly mají prázdniny. Dospělí a dorostenci cvičí Aikido-Boken každé pondělí od 19.00hod. u DDM Třebíč. S ostatními se těšíme na viděnou v novém školním roce.

Výstavba nového dojo na adrese Třebíč, Tomáše Bati 1087 se pomalu chýlí ke konci.  Tyto klubové prostory jsme nazvali celkem jednoduše AIKI-DOJO. Jak nám to jde můžete sledovat na našich stránkách přes FB. Můžete se těšit na nádherné prostory v 5. patře budovy, které nám poskytnou nejen příjemné posezení v barové části, ale také úžasný výhled do kurun stromů a panoramat bývalého areálu bopo. Nový školní rok bude ve znamení mírných změn v rozvrhu, ale také nárůstu skupin ve kterých se bude cvičit. Jako spolek jsme se spojili se Spelčenstvem Libertas. Tento spolek se zabývá historickým šermem a rozšíříme tak nabídku cvičení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

2019.05.25 sobota pro děti

Pozvánka na  sobotní cvičení pro děti. Přijďte si zablbnout na akci podpořenou Městem Třebíč

 

Facebook

facebookFacebook-Aikido Třebíč

Kde nás najdete

AIKI-DOJO
Třebíč, Tomáše Bati 1087

5.patro, v budově firmy Trepon